קידום אתרים - שווה לקידום מכירות

 

קידום אתרים הוא תחום אותו קשה לתפוס בעיקר עבור מי שלא מגיע מהתחום של אינטרנט או בכלל, ממי שאין לו רקע במחשבים. לכן, בעלי עסקים קטנים, עסקים פרטיים ועסקים משפחתיים מסורתיים למיניהם, מצהירים שהם מוכנים לעשות הכל בשביל העסק שלהם, בכדי לטפח אותו ולקדם אותו... והם אכן מאמינים שהם עושים הכל למען העסק רק שהם לא תמיד מבינים את היתרונות הכלכליים הגלומים בצירוף "קידום אתרים". כמובן, שאנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שכל מי שאכן שואף למקסם את עסקיו אכן הקים לפחות אתר חברה יצוגי. אתר בית כיום הוא לא יותר אופציונאלי מכרטיס ביקור של מנהל מכירות, אתר בית הוא לא אופציה הוא מאסט.

 

קידום אתרים - איך זה בדיוק יסייע לעסק שלכם?

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא בעצם סיוע למנועי החיפוש אשר מתווכים בין גולשים לבין האתרים לפי מילות חיפוש כך שאם לקוח מקיש את הצירוף "מרפאות עור" הוא מייד יקבל כמה עמודים מלאים בקישורים לאתרים אשר מציעים מידע על מרפאות עור, אתרים של קופות החולים השונות וכן אתרי בית של מרפאות עור פרטיות ועוד. מאחר ויש כיום מידע רב באינטרנט, יש תחרות בין כל האתרים - את מי מנוע החיפוש יציג בראש העמוד? בכדי לעמוד בתחרות הזו,בכדי להתקדם ולעלות בין הראשונים, לא מספיק לבנות אתר מצויין - צריך קידום אתרים מקצועי. קידום אתרים הוא בעצם מה שגורם למנוע החיפוש לעבוד לטובתכם מול הגולשים (שהם לקוחות פוטנציאליים אחד אחד).

 

תחשבו על מצב שבו אנשים נכנסים לקניות בעל שלוש קומות מסחריות כשבכל קומה יש עשרות חנויות. בכניסה לקניון עומדת עלמת חן נחמדה והיא מפנה את הקהל דווקא לחנות שלכם. היא אומרת להם שלום, אתם מחפשים נעליים? יופי, אז יש כאן חנות אחת מצויינת, כדאי שתתחילו את הסיבוב שלכם שם, היא בקומה השניה, מצד שמאל, לייד הכספומט... ברור שיותר אנשים יגיעו וברור שככל שנכנסים יותר אנשים כך גדל הסיכוי שהם יקנו. אותו כנל לגבי קידום אתרים. קידום אתרים הוא בדיוק כמו קידום מכירות בשטח רק שהשטח, כאשר מדובר על אינטרנט הוא שטח וירטואלי. מנוע חיפוש אשר יש לו אינטרס להפנות גולשים לאתר שלכם הוא בדיוק כמו עלמת החן בכניסה.

 

יש אמנם חברות קידום אתרים גם בחו"ל כך שאם האתר שלכם הוא באנגלית ובעיקר - אם האתר שלכם פונה אל האוכלוסיה הבינלאומית, יש לכם אופציה לפנות לשירותיה של חברת קידום אתרים תוצרת חו"ל. באם האתר הוא בעברית וקהל הבית הוא מאה אחוז או בחלקו הארי ישראליים ו/או יהודים דוברי עברית, אזי האופציות העומדות לרשותכם בתחום של קידום אתרים הן יותר מוגבלות אבל עדיין, יש כיום חברות רבות אשר עוסקות בשירותי קידום אתרים ולצדם יש גם עצמאים המספקים שירותי קידום אתרים באופן פרטי כך שהאפשרויות הן עדיין רבות ומגוונות. ניתן לפנות לכמה חברות קידום אתרים לקבלת יעוץ ומחירים בכדי להתחיל לבצע השוואת מחירים כעת.